Takip Et:

Yeni Yılda Yeni Tasarım

Gördüğünüz üzere www.serrafoodie.com yenilendi!
Uzun zamandır bekliyordum. Bugüne kısmetmiş. Yazmak için ortalığın biraz daha durulmasını bekleyecektim. Ancak hem ertelediğim yetti hem de bizim ülkede sanıyorum gündem hep böyle hareketli olacak.
Size yazmadığım zamana öyle çok şey sıkıştırdım ki bana hak vereceksiniz.Evlilik, düğün, balayı, ev telaşı, tez hazırlığı (gerçi bu yalan, 2. döneme kaldı) derken çok geciktim. Bari blogun tasarımı bitsin dedim. O da yaklaşık 1 senedir <a href=”www.burak.mobi” title=”Burak Donertas”>Burak</a>’la üzerinde çalıştığımız bir şey. Aslında hızlı yapılacak bir iş ama öyle aksilikler karşımıza çıktı ki, gereğinden fazla uzadı. 1 saat önce bitince de hemen bir yazıyla duyurayım dedim. Bundan sonra minimum haftada 1 yazılarıma maruz kalacaksınız o kadar çok şey birikti ki yazacak.
Neyse uzun lafın kısası bir serrafoodie adeti olarak yeni yıl dileklerimi sunayım size.
Öncelikle geniş açıdan bakıp ülkece aşağıdaki resim gibi sakin, Norveç’i kıskandıracak gündemsizlikte, şeffaflıkta ve ekonomik istikrarda , birey olarak da hepimize mutlu, sağlıklı, huzurlu, bol paralı, aşklı, leziz yemekler ve muhteşem seyahatlerle dolu bir yıl diliyorum. 2014, lütfen Türkiye’ye iyi davran!
IMG_1842